Jesteśmy, aby ratować, leczyć, dawać nadzieję...
 • Klawisze dostępności
  Przejdź do treści
  Alt
  1
  Mapa witryny
  Alt
  2
  Wersja tekstowa
  Alt
  3
  Wersja z wysokim kontrastem
  Alt
  4
  Wyszukiwarka
  Alt
  5
  * Na Macu zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)
 • Mapa witryny

Pobyt w szpitalu

Oddziałem kieruje kierownik kliniki, a za jakość opieki pielęgniarskiej odpowiedzialna jest pielęgniarka oddziałowa.

Pacjenci mają zapewniony codzienny kontakt z lekarzem prowadzącym.

W czasie pobytu w oddziale pacjent ma zapewnioną profesjonalną opiekę personelu medycznego w pełnym zakresie na wysokim poziomie. Poza opieką lekarską i pielęgniarską zapewniamy stały dostęp do porad psychologa. Wsparcie psychiczne jest ważnym elementem leczenia i warunkiem szybkiego powrotu do zdrowia. Równie istotnym elementem terapii jest proces rehabilitacji, który realizuje doświadczona grupa rehabilitantów.

 

Odwiedziny:

Pacjentów można odwiedzać codziennie jednak ze względu na komfort innych chorych oraz organizację pracy oddziału prosimy o planowanie odwiedzin w godzinach 14:00-20:00.

W oddziałach intensywnej opieki jednocześnie przy chorym może przebywać jedna osoba, po wcześniejszym ustaleniu odwiedzin z personelem medycznym.

Pacjenci mają możliwość kontaktu telefonicznego i korespondencyjnego. Automaty telefoniczne są zlokalizowane na każdym oddziale, można także uzyskać połączenie poprzez centralę telefoniczną. 

Pacjenci unieruchomieni w łóżku mają możliwość rozmowy przez telefon przenośny.

 

Wypisy:

Wypisy chorych odbywają się pomiędzy godz. 13:00 a 15:00.

O planowanym wypisie lekarz informuje pacjentów odpowiednio wcześniej.

Przed wyjściem ze szpitala otrzymają Państwo kartę informacyjną z przebiegu leczenia szpitalnego wraz z dalszymi zaleceniami lekarskimi.

 

Informatory:

We wszystkich oddziałach, w każdej sali chorych dostępne są informatory dla pacjentów, zawierające najważniejsze informacje organizacyjne dotyczące pobytu w oddziale.