Jesteśmy aby ratować, leczyć, dawać nadzieję...
Wybierz język:

Księga gości

Dziękujemy za Państwa opinie.

Jednocześnie informujemy, że Śląskie Centrum Chorób Serca nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisów zamieszczonych w Księdze Gości. Teksty o charakterze reklamowo-komercyjnym, a także zwierające słowa niecenzuralne i obraźliwe będą usuwane przez moderatora.

Dodaj swoją opinię
 • Rafał Maksymiak
  2017-11-20 19:16:26
  Dziękuję za udaną operację 30.03.2017 oraz bardzo dobrą opiekę dla lek.Remigiusza Antończyka dzięki niemu żyje. DZIĘKUJE
  rozwiń zwiń
 • Bogdan Cichocki z żoną
  2017-11-20 18:42:06
  Serdeczne Podziękowanie dla
  dr Michała Zembali za troskliwą i profesjonalną pomoc,przeprowadzoną operację wszczepienia MitraClipa(6.07.2017) oraz danie mi szansy na lepsze funkcjonowanie.Dziękujemy bardzo.
  rozwiń zwiń
 • ANITA Pietruszczak
  2017-10-29 18:46:54

  Pokaż listę

  Przeciągnij w dół, aby odświeżyć...

  PODZIĘKOWANIA
  Od: anita.pietruszczak
  27.10 1
  Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu
  Prof. dr. hab. n. med. Zbigniew Kalarus

  Podziękowania

  Szanowny Panie Profesorze na Pana ręce pragnę złożyć podziękowania za wspaniała i profesjonalna opiekę dla całego zespołu Lekarzy oraz Pielęgniarek Oddziału Kardiologii I.
  Niezwykłe zaangażowanie, profesjonalizm i życzliwość to cechy osób pracujących w SCCS.
  Ogromne wyrazy uznania i podziękowania składam dla doc. Oskara Kowalskiego za profesjonalizm, zaangażowanie, ogromne wsparcie oraz życzliwość jaką okazał zarówno podczas wizyt w poradni jak i podczas pobytu na oddziale, dr. Adamowi Sokalowi wraz z zespołem z Kardiologii III za podjęty trud oraz zakończony sukcesem zabieg usunięcia układu stymulującego. Niezwykle wdzięczna jestem również dr. Michałowi Mazurkowi opiekunowi Rm1, za ogromną serdeczność i życzliwość oraz profesjonalne objaśnienie wszelkich wątpliwości.
  WSZYSTKIE Panie pielęgniarki dały się poznać jako wysoko wykfalifikowane, rzetelne oraz sympatyczne osoby, jednakże chciałabym wyróżnić wyjątkowe Panie Marzenkę (Rm1),Sylwie otraz Beatkę które w sposób nadzwyczajny okazują. empatie, wyrozumiałość oraz zawsze kieruja dobre słowo w kierunku, każdego pacjenta.
  Profesjonalizm, ogromne poczucie bezpieczeństwa oraz wyjątkowa atmosfera to, to co sprawia, że mój niekrótki pobyt NIE staje się być uciążliwy i na pewno pozostanie dobrze wspominany.
  W Śląskim Centrum Chorób Serca wartość słów Służba Zdrowia nabiera prawdziwego wymiaru.  Z Poważaniem
  Wdzięczna pacjentka
  Anita Pietruszczak
  rozwiń zwiń
 • Andrzej Brol
  2017-10-02 17:28:56
  Dziękuję bardzo DR.TOMASZOWI HRAPKOWICZOWI za operację CABG przeprowadzoną 14 czerwca 2017r na moim chorym sercu. Panie Doktorze, dzięki Panu znowu cieszę się ŻYCIEM i marzę o bardzo wysokich górach. Dziękuję również DR. Krzysztofowi Kubackiemu, anestezjologowi Robertowi Kłyszejko, oraz Pani Teresie Farys, Annie Budzich, Ewie Pyrek i Panu Dawidowi Wąs. Jesteście wielcy, życzę dużo sił i zdrowia. Niech Wam Bóg Błogosławi. SCCHS Zabrze the BEST!!!
  rozwiń zwiń
 • Teresa Stach
  2017-07-31 14:51:06
  Bardzo serdecznie pragnę podziękować panu dr.hab.Jacheć Wojciech oraz lek.med.Kolaszko Agnieszka lek. med.Krzemień -Wolska Krystyna,oraz całemu personelowi za pomyślne wykonanie koronarografi .Wdzięczna pacjentka Teresa Stach
  rozwiń zwiń