Jesteśmy aby ratować, leczyć, dawać nadzieję...

Księga gości

Dziękujemy za Państwa opinie.

Jednocześnie informujemy, że Śląskie Centrum Chorób Serca nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisów zamieszczonych w Księdze Gości. Teksty o charakterze reklamowo-komercyjnym, a także zwierające słowa niecenzuralne i obraźliwe będą usuwane przez moderatora.

Dodaj swoją opinię
 • Magdalena Kowalczyk
  2022-02-12 19:47:01
  Dziękuję za uratowanie życia mojemu Tacie. Zesłał Was nam sam Bóg. Najlepsza Klinika na świecie. Lekarze i pielęgniarki o najwyższych kwalifikacjach. Profesjonalizm i empatia. Wszyscy rozmawiali ze mną jak z człowiekiem. Na podłogach jest tak czystko, że można by było z nich jeść. Na własne oczy widziałam, jak pielęgniarka czyściła patyczkiem szpary w szafce na leki. Jedyny taki szpital w Polsce.
  rozwiń zwiń
 • Roman Pyzik
  2021-11-09 16:14:00
  Jestem pacjentem SCCS od kwietnia 2021r. po zabiegu kardiochirurgicznym pomostowania naczyń wieńcowych. Pragnę serdecznie podziękować za opiekę a w szczególności gorące podziękowania dla dr Piotra Paska za wspaniałą opiekę w poradni, jego troskę i cenne wskazówki.
  rozwiń zwiń
 • Jolanta Zientek
  2021-07-22 22:08:54
  Serdeczne podziękowania dla całego Zespołu Oddziału Kardiochirurgii Śląskiego Centrum Chorób Serca pod kierownictwem Pana Profesora Mariana Zembali, który 25 maja bieżącego roku naprawił moje serce. Dziękuję wszystkim Lekarzom i Pielęgniarkom za wspaniałą opiekę, miłą atmosferę i cierpliwe odpowiadanie na pytania córki o stan mojego zdrowia. JESTEŚCIE WIELCY!
  Jolanta
  rozwiń zwiń
 • Roman Rogowski
  2021-03-11 11:53:34
  Chciałbym podziękować całemu personelowi SCCS za przeprowadzenie mnie przez Covid. Trafiłem do szpitala w bardzo złym stanie. Dzięki świetnie wyposażonym w różnego rodzaju sprzęt salom cały proces leczenia przeprowadzony był szybko i sprawnie. Lekarze i pielęgniarki zawsze mieli czas, żeby ze mną porozmawiać, wytłumaczyć mi metody leczenia. Dzięki tym informacjom byłem o wiele spokojniejszy. Po stokroć dziękuję za uratowanie zdrowia i życia.
  rozwiń zwiń
 • Michał Moś
  2021-03-10 20:42:03
  Obserwuję od dawna losy SCCS w Zabrzu i jestem pod wielkim wrażeniem. Cieszę się, że dzieło profesora Zbigniewa Religi jest kontynuowane przez kolejne pokolenia zdolnych i ambitnych ludzi chcących wszystko zrobić, aby coraz skuteczniej ratować ludzkie życie.
  rozwiń zwiń