Jesteśmy aby ratować, leczyć, dawać nadzieję...
Wybierz język:

Księga gości

Dziękujemy za Państwa opinie.

Jednocześnie informujemy, że Śląskie Centrum Chorób Serca nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisów zamieszczonych w Księdze Gości. Teksty o charakterze reklamowo-komercyjnym, a także zwierające słowa niecenzuralne i obraźliwe będą usuwane przez moderatora.

Dodaj swoją opinię
 • Elzbieta Michalek
  2018-04-01 08:14:41
  Zdrowych Radosnych Swiat Wielkanocnych Blogoslawienstwa od Chrystusa Zmartwywstalego:) dla Wszystkich Zyczy Pacjentka Ela
  rozwiń zwiń
 • Krzysztof Koper
  2018-03-16 18:56:17
  Wielkie podziękowania za opiekę nad moją osobą na budynkach A/B/C. Z całego (naprawionego) serca polecam.
  rozwiń zwiń
 • Jaroslaw Walas
  2018-02-28 23:26:25
  Dziekuje.
  rozwiń zwiń
 • Ewa Rakowska
  2018-02-13 07:41:11
  Dziękuje za uratowanie życia mojemu tacie, który w stanie krytycznym trafił do Was! Pan doktor Marcin Kaczmarczyk i Pani doktor Anna Pióro - nie wiem jak Wam dziękować! Cała ekipa szpitala, opieka - jestem pod ogromnym wrażeniem. Dziękuje z całego serducha.
  rozwiń zwiń
 • Daria Stopa-Midek
  2018-01-17 14:47:53
  Podziękowania dla całego zespołu kardiochirurgicznego dr M. Kaczmarczyka, pielęgniarek i personelu za profesjonalizm, dbałość o pacjenta, mojego tatę, informowanie o stanie zdrowia na każdym etapie leczenia, cierpliwość, dyskrecję, empatię. Dziękuję za żywą ideę " ... ratować, leczyć, dawać nadzieję", która pulsuje. Wasza praca to nie cuda, ale wiedza, wiedza, wiedza, przepleciona, doświadczeniem, ciężką pracą, odpowiedzialnością, opanowaniem, altruizmem i pokorą, a to wszystko przypieczętowane świetną organizacją. Jedyną magią jest dyskretny uśmiech kardiochirurga, który podając Ci dłoń mówi "jest dobrze".
  rozwiń zwiń