Jesteśmy aby ratować, leczyć, dawać nadzieję...
 • Klawisze dostępności
  Przejdź do treści
  Alt
  1
  Mapa witryny
  Alt
  2
  Wersja tekstowa
  Alt
  3
  Wersja z wysokim kontrastem
  Alt
  4
  Wyszukiwarka
  Alt
  5
  * Na Macu zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)
 • Mapa witryny

Księga gości

Dziękujemy za Państwa opinie

Jednocześnie informujemy, że Śląskie Centrum Chorób Serca nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisów zamieszczonych w Księdze Gości. Teksty o charakterze reklamowo-komercyjnym, a także zwierające słowa niecenzuralne i obraźliwe będą usuwane przez moderatora.

Dodaj swoją opinię
 • Monika i Dariusz Grzonka
  2018-08-15 21:32:07
  Serdeczne Podziękowania dla Pana Dr n med Rolanda Fiszera i całej ekipy z Kardiologi Dziecięcej za naprawę serduszka naszej córki Alicji.
  Wielkie Brawa za Waszą służbę i pomoc potrzebującym.Z wyrazami szacunku i uznania Rodzice Alicji G.
  rozwiń zwiń
 • Piotr i Agnieszka Żółtak
  2018-07-31 08:00:08
  Dzień dobry. Ponieważ nie wiem jak założyć wątek, chciałbym po ludzku podziękować. Z 4 na 5 czerwca została do Państwa przewieziona moja żona z problemem po demontażu portu naczyniowego (cytostatyki). Udało się chirurgią naczyniową usunąć pozostałości cewnika z prawej komory serca. Sam szpital zrobił na mnie kolosalne wrażenie. Ale jeszcze większe zrobił na mnie personel. Lekarze i pielęgniarki pełni empatii, życzliwi i przy okazji cierpliwi. Jestem pełen szacunku dla Was. Nie wiem jak ubrać to w słowa. Jesteście po prostu NAJLEPSI. Przywracanie mi wiarę w służbę zdrowia. Pozdrawiam serdecznie Piotr Żółtak i Agnieszka Żółtak (Wasza pacjentka).
  rozwiń zwiń
 • Teresa Kraskowska
  2018-07-18 08:17:44
  Szanowni Państwo,
  chciałabym złożyć serdeczne podziękowanie całemu Zespołowi Oddziału Kardiochirurgii Śląskiego Centrum Chorób Serca pracującemu pod kierownictwem Pana Profesora Mariana Zembali.
  W sposób szczególny pragnę podziękować Panu Doktorowi Krzysztofowi Filipiakowi, który będąc prawdziwym lekarzem z powołania i specjalistą najwyższej klasy, pozostaje człowiekiem skromnym, życzliwym i pełnym empatii. Panie Doktorze, dzięki przeprowadzonej przez Pana operacji dostałam szansę na pełny powrót do zdrowia, za co składam serdeczne podziękowanie!
  Bardzo dziękuję również pozostałym wspaniałym osobom, które opiekowały się mną podczas pobytu w Państwa klinice. Lekarzom z Oddziału Intensywnej Terapii, którzy otoczyli mnie opieką w tak ważnych, pierwszych chwilach po zabiegu, Paniom pielęgniarkom, które z życzliwym uśmiechem zawsze służyły radą i pomocą, Państwu rehabilitantom jak również Paniom pracującym w sekretariacie oddziału, gdzie zawsze można było liczyć na kompetencję i życzliwość.
  Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu w niczym nie ustępuje renomowanym ośrodkom zagranicznym. Pacjent może liczyć zarówno na profesjonalną opiekę świetnie wyszkolonej kadry jak i bardzo dobre warunki pobytu. Przebywając po Państwa opieką czułam, że jestem w dobrych rękach, i że cokolwiek się zdarzy Państwo podejmą właściwe, najlepsze dla pacjenta decyzje.
  Miło mi było usłyszeć, że po raz kolejny SCCS w Zabrzu zajęło 1 miejsce w rankingu najlepszych szpitali kardiologicznych i kardiochirurgicznych w Polsce. Serdecznie Państwu gratuluję, życzę wielu dalszych sukcesów i jeszcze raz ogromnie dziękuję.
  Z wyrazami szacunku i uznania dla Państwa trudnej pracy
  Teresa Kraskowska
  rozwiń zwiń
 • Alojzy Rosa
  2018-06-29 13:44:35
  Gorące podziękowanie dla całego personelu z dr n. med. Tomasza Hrapkowicza na czele za otrzymanie drugiego życia. Ostry tętniak rozwarstwiający aorty wstępującej typu A.
  Po operacji czuję się bardzo dobrze. Życzę dalszych sukcesów.
  Wdzięczny pacjent z żoną.
  rozwiń zwiń
 • DARIUSZ ZIELSKI
  2018-06-16 19:05:18
  Serdeczne podziękowania dla całego zespołu lekarzy i całemu personelowi a w szczególności dr. Tomaszowi Hrapkowiczowi i dr.Annie Kwiecien za wykonaną operacje 12.04.2018(wymiana zastawki aortalnej na zastawke mechaniczną-metoda maloinwazyjna)Po operacji samopoczucie żony jest bardzo dobre.Dziekujemy za otrzymanie drugiego życia i życzymy dalszych sukcesów.
  rozwiń zwiń