Jesteśmy aby ratować, leczyć, dawać nadzieję...
 • Klawisze dostępności
  Przejdź do treści
  Alt
  1
  Mapa witryny
  Alt
  2
  Wersja tekstowa
  Alt
  3
  Wersja z wysokim kontrastem
  Alt
  4
  Wyszukiwarka
  Alt
  5
  * Na Macu zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)
 • Mapa witryny

Księga gości

Dziękujemy za Państwa opinie

Jednocześnie informujemy, że Śląskie Centrum Chorób Serca nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisów zamieszczonych w Księdze Gości. Teksty o charakterze reklamowo-komercyjnym, a także zwierające słowa niecenzuralne i obraźliwe będą usuwane przez moderatora.

Dodaj swoją opinię
 • Roman Pyzik
  2021-11-09 16:14:00
  Jestem pacjentem SCCS od kwietnia 2021r. po zabiegu kardiochirurgicznym pomostowania naczyń wieńcowych. Pragnę serdecznie podziękować za opiekę a w szczególności gorące podziękowania dla dr Piotra Paska za wspaniałą opiekę w poradni, jego troskę i cenne wskazówki.
  rozwiń zwiń
 • Jolanta Zientek
  2021-07-22 22:08:54
  Serdeczne podziękowania dla całego Zespołu Oddziału Kardiochirurgii Śląskiego Centrum Chorób Serca pod kierownictwem Pana Profesora Mariana Zembali, który 25 maja bieżącego roku naprawił moje serce. Dziękuję wszystkim Lekarzom i Pielęgniarkom za wspaniałą opiekę, miłą atmosferę i cierpliwe odpowiadanie na pytania córki o stan mojego zdrowia. JESTEŚCIE WIELCY!
  Jolanta
  rozwiń zwiń
 • Roman Rogowski
  2021-03-11 11:53:34
  Chciałbym podziękować całemu personelowi SCCS za przeprowadzenie mnie przez Covid. Trafiłem do szpitala w bardzo złym stanie. Dzięki świetnie wyposażonym w różnego rodzaju sprzęt salom cały proces leczenia przeprowadzony był szybko i sprawnie. Lekarze i pielęgniarki zawsze mieli czas, żeby ze mną porozmawiać, wytłumaczyć mi metody leczenia. Dzięki tym informacjom byłem o wiele spokojniejszy. Po stokroć dziękuję za uratowanie zdrowia i życia.
  rozwiń zwiń
 • Michał Moś
  2021-03-10 20:42:03
  Obserwuję od dawna losy SCCS w Zabrzu i jestem pod wielkim wrażeniem. Cieszę się, że dzieło profesora Zbigniewa Religi jest kontynuowane przez kolejne pokolenia zdolnych i ambitnych ludzi chcących wszystko zrobić, aby coraz skuteczniej ratować ludzkie życie.
  rozwiń zwiń
 • Izabela Krzywoszyńska-Kotowska
  2019-12-17 11:17:10
  Składam wielkie podziękowania Personelowi SCCS a w szczególności Lekarzom i Pielęgniarkom Oddziału Chorób Serca i Naczyń (Kardiologia III) za wielomiesięczną opiekę i przywrócenie do normalnego życia.
  rozwiń zwiń