Jesteśmy, aby ratować, leczyć, dawać nadzieję...
 • Klawisze dostępności
  Przejdź do treści
  Alt
  1
  Mapa witryny
  Alt
  2
  Wersja tekstowa
  Alt
  3
  Wersja z wysokim kontrastem
  Alt
  4
  Wyszukiwarka
  Alt
  5
  * Na Macu zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)
 • Mapa witryny

Informacja dot. sprawozdań

Zgodnie z § 9 Zarządzenia Nr 166/2022/DSOZ Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 21.12.2022 r. w sprawie programu pilotażowego dotyczącego opieki nad świadczeniobiorcą w ramach sieci kardiologicznej, Regionalny Ośrodek Koordynujący, na podstawie danych uzyskanych z ośrodków współpracujących I i II poziomu, zobowiązany jest przekazać Wojewódzkiemu Oddziałowi Narodowego Funduszu Zdrowia sprawozdanie obejmujące wskaźniki i mierniki realizacji pilotażu kardiologicznego, o których mowa w § 11 i 12 Rozporządzenia Ministra Zdrowia dnia 10 maja 2021 r. w sprawie w sprawie programu pilotażowego opieki nad świadczeniobiorcą w ramach sieci kardiologicznej (Dz. U. 880 z późn. zm.). 

 

Wzór sprawozdania określony jest w załączniku nr 3  do ww. zarządzenia prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia. 

 

W systemie ksk.ikard.pl w module „sprawozdania” wygenerowane zostały dla Państwa Ośrodka dane niezbędne do stworzenia sprawozdania do Narodowego Funduszu Zdrowia.

 

W związku z powyższym w imieniu Śląskiego Centrum  Chorób Serca w Zabrzu pełniącego rolę Regionalnego Ośrodka Koordynującego, zwracam się z uprzejmą prośbą o zatwierdzenie sprawozdania do dnia 15 stycznia 2024 r. do godz. 12:00

 

W przypadku, gdy Państwa Ośrodek nie przyjmował pacjentów, w ramach omawianego pilotażowego  programu, również proszę wysłanie sprawozdania.

 

Funkcjonalność uzupełnienia sprawozdania jest możliwa tylko dla użytkowników z przypisaną rolą: Koordynator Leczenia oraz Koordynator Techniczny.