Jesteśmy aby ratować, leczyć, dawać nadzieję...
 • Klawisze dostępności
  Przejdź do treści
  Alt
  1
  Mapa witryny
  Alt
  2
  Wersja tekstowa
  Alt
  3
  Wersja z wysokim kontrastem
  Alt
  4
  Wyszukiwarka
  Alt
  5
  * Na Macu zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)
 • Mapa witryny

Księga gości

Dziękujemy za Państwa opinie

Jednocześnie informujemy, że Śląskie Centrum Chorób Serca nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisów zamieszczonych w Księdze Gości. Teksty o charakterze reklamowo-komercyjnym, a także zwierające słowa niecenzuralne i obraźliwe będą usuwane przez moderatora.

Dodaj swoją opinię
 • Benedykt Ziaja
  2022-11-28 09:40:00
  Dzien Dobry;
  Aby nie opuscic i nie wymienic wszystkich ktorzy pracuja na oddziale Kardiologi i Angiologii , to pozdrawiam i dziekuje wszystkim pracownikom Oddzialu Kardiologii i Angiologii.
  Opieka , Diagnoza , Czystosc , Wyrozumialosc , Leczenie ,budynek itd. dla mnie perfekcyjne . Duzo widzialem na swiecie z racji mojej pracy.
  Dziekuje; Benedykt Ziaja
  rozwiń zwiń
 • Sławomir Czopik
  2022-11-10 18:43:33
  Szpital jest najlepszym i najnowocześniejszym szpitalem w Polsce i w Europie i na całym świecie. Personel jest bardzo miły uprzejmy i
  bardzo dobry. Opieka w szpitalu jest najlepszym i na najwyższym światowym poziomie.
  rozwiń zwiń
 • Dorota
  2022-10-15 15:14:21
  Trafiłam tutaj szybko bo przypadkiem przy udarze dowiedziałam się że mam ubytek w przegrodzie miedzyprzedsionkowej. Kadra szpitala jest przecudowny szpital zresztą także. Opieka nad wyraz wyśmienita począwszy od wyższej kadry aż do pań pomocniczych ( nie wiem jak nazwać) wszyscy serdeczni. Trafić tutaj i wyzdrowieć to wygrana na loterii. Także dziękuję wszystkim z całego mego serca.
  rozwiń zwiń
 • Bogusław Miazgowicz
  2022-06-29 13:24:39
  Byłem pacjentem naczyniówki. Wspaniały personel oddziału , a prowadzący i realizujący dane zabiegi lekarze i pielęgniarki to poziom światowy. Serdeczne dzięki. Polecam Opatrzności Bożej personel całego ŚCCS.
  rozwiń zwiń
 • Magdalena Kowalczyk
  2022-02-12 19:47:01
  Dziękuję za uratowanie życia mojemu Tacie. Zesłał Was nam sam Bóg. Najlepsza Klinika na świecie. Lekarze i pielęgniarki o najwyższych kwalifikacjach. Profesjonalizm i empatia. Wszyscy rozmawiali ze mną jak z człowiekiem. Na podłogach jest tak czystko, że można by było z nich jeść. Na własne oczy widziałam, jak pielęgniarka czyściła patyczkiem szpary w szafce na leki. Jedyny taki szpital w Polsce.
  rozwiń zwiń