Jesteśmy aby ratować, leczyć, dawać nadzieję...
Wybierz język:

tytuł Laureata oraz Złote Godło Quality International 2021 w kategorii QI Services dla SCCS w Zabrzu

za "Europejski Ośrodek Referencyjny Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu – nowoczesne leczenie zawału serca i ostrych zespołów wieńcowych (OZW)"

2021-06-01

 

Szanowni Państwo,

 

Z dumą i radością informuję, że Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu  zostało nagrodzone przez Kapitułę Programu Najwyższa Jakość Quality International 2021 tytułem Laureata oraz  Złote Godło QI 2021 w kategorii  QI Services za "Europejski Ośrodek Referencyjny Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu – nowoczesne leczenie zawału serca i ostrych zespołów wieńcowych (OZW)".

 

Najwyższa Jakość QI 2021 to największy Program projakościowy w Polsce, który realizowany jest pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Katedry Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

 

Kapituła Programu bardzo wysoko oceniła zgłoszenie przygotowane pod kierownictwem Prof. dr hab. n med. Mariana Zembali i współpracowników i nagrodziła działania związane z wdrażaniem, a także promowaniem idei jakości w aspektach działalności Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu.

 

Tytuł Najwyższa Jakość Quality International oraz Certyfikat sygnowany przez instytucje patronujące są potwierdzeniem wysokiej jakości Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu.

 

Pod kierunkiem Dyrektora Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu sprostamy wymaganiom konkursu Gazety Prawnej.