Jesteśmy aby ratować, leczyć, dawać nadzieję...
Wybierz język:

Kącik zabaw dla dzieci - zagłosuj !

SCCS w Zabrzu zostało zgłoszone do ogólnopolskiej inicjatywy „Serenada dla Dzieci” w ramach której firma Spomlek zorganizuje i wyposaży wyjątkowe kąciki zabaw dla dzieci.  

2019-11-21

Szanowni Państwo,

 

Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu zostało zgłoszone do ogólnopolskiej inicjatywy „Serenada dla Dzieci” w ramach której firma Spomlek dla pięciu wybranych placówek  (poradniach przyszpitalnych , szpitali oraz przychodniach zdrowia) zorganizuje i wyposaży wyjątkowe kąciki zabaw dla dzieci.  

 

Każdy Kącik Serenadowy wyposażony jest w dużą interaktywną zabawkę, zaprojektowana w konsultacji z pedagogami oraz psychologami dziecięcymi. Zawiera cztery gry edukacyjne, które znakomicie rozwijają koordynację ruchową i koncentrację dzieci oraz pobudzają ich wyobraźnię. Dodatkowo każdy kącik wyposażony jest w dziecięce mebelki w ciepłej żółtej barwie nawiązującej do kolorów marki Serenada. Wszystko to po to, aby dzieci z przyjemnością przebywały w tym miejscu, bawiąc się i ucząc jednocześnie.

 

 

Gorąco zachęcamy Państwa do głosowania poprzez stronę www.serenadadladzieci.pl.

 

Głosowanie jest zupełnie bezpłatne, wymaga jedynie wejścia na stronę i kliknięcia w wybraną placówkę zdrowia. Z każdego IP można każdego dnia oddać jeden głos! Wesprzyj nasz szpital, głosuj!

 

Głosowanie trwa do 13 grudnia!!! 

 

 

http://serenadadladzieci.pl/serenadowe-kaciki/ - zapraszamy do galerii zdjęć 17 już zrealizowanych „serenadowych” kącików dla najmłodszych

 

 

 

Z poważaniem,

Monika Parys

Naczelna Pielęgniarka