Szukaj w serwisie
O nas Administracja Pracownie Kliniki Poradnie specjalistyczne KLINIKA ZDROWEGO SERCA Wydarzenia Konferencje Wydawnictwo Biblioteka Fundacje Stowarzyszenia
Aktualności Kronika SCCS Wyróżnienia Akredytacja ISO Ankiety Opinie Pressroom Galeria Konkursy Praca Przetargi Dojazd Kontakt

Katedra i Oddział Kliniczny Kardiochirurgii, Transplantologii, Chirurgii Naczyniowej i Endowaskularnej SUM

Katedra i Oddział Kliniczny Kardiochirurgii, Transplantologii, Chirurgii Naczyniowej i Endowaskularnej SUM jest wiodącym ośrodkiem w Polsce, o najszerszym w kraju zakresie zabiegów kardiochirurgicznych wykonywanych u dorosłych i dzieci.

Sekretariat naukowy

Katarzyna Śnitek, Urszula Pielka
Tel. 032/ 37 33 689
Tel./fax 032/ 278 43 34

e-mail: sek.kch@sccs.pl


Sekretariat kardiochirurgii ds. pacjentów dorosłych:

Teresa Wolny
Karolina Blaut
Tel. 032/ 47 93-466
032/ 47 93 469

Fax: 032/ 37 33 808

e-mail: t.wolny@sccs.pl


S
ekretariat kardiochirurgii dziecięcej:

Patrycja Jonak
Katarzyna Lis
Tel. 32/ 47 93 473
e-mail: p.jonak@sccs.pl
k.lis@sccs.pl


Sekretariat chirurgii naczynioweji endowaskularnej:

Gębska Aleksandra
Tel. 032/ 37-33-809
Fax: 032/ 37 33 809
e-mail: a.gebska@sccs.pl

Sekretariat transplantacji serca i mechanicznego wspomagania krążenia:

Marta Faron
Justyna Gawenda
Tel. 032/ 37-33-857
Fax: 032/ 37 33 816
e-mail: m.faron@sccs.pl
e-mail: j.gawenda@sccs.pl


Sekretariat transplantacji płuc:

Elżbieta Kalembka
Tel. 32/ 479 34 03
e-mail: e.kalembka@sccs.pl

/\
SCCS na Facebook'u

Fundacja Śląskiego Centrum Chorób serca

KRS 0000219230



Podaruj 1% Podatku

Dziękujemy za pomoc
Chorym i naszemu Szpitalowi